Naše společnost je výhradním středoevropským zástupcem společnosti Cortec Corporation USA – světový leader v inovativních řešeních ochrany materiálů proti korozi. Nabízíme systém komplexní ochrany produktů proti korozi, který obsahuje: antikorozní obalové materiály, antikorozní konzervační prostředky, čistící a odmašťovací prostředky, odrezovače, antikorozní aditiva, antikorozní nátěry a migrační inhibitory koroze.

Antikorozní materiály Cortec

 


Jedinečná řešení pro všechny typy antikorozní ochrany

Společnost TART, s.r.o., splnila náročné licenční podmínky a stala se tak výhradním výrobcem produktů CORTEC VpCI® v České republice. Díky tomu přináší na český trh nejnovější technologie od nejvýznamnější firmy v oboru ochrany proti korozi ve světě.

Produkty Cortec poskytují krátkodobou, střednědobou nebo dlouhodobou ochranu proti korozi. Firma Cortec vyvinula zcela novou generaci těkavých inhibitorů koroze (VCI), tzv. VpCI® (Vapor/Volatile Phase Corrosion Inhibitor). Tyto inhibitory koroze vytvářejí molekulární vrstvu na povrchu železných i neželezných kovů a spolehlivě je tak chrání proti korozivnímu vlivu vlhkosti, SO2 a H2S. Jedinečnost systému Cortec spočívá ve zvýšeném tlaku inhibitorů, kterým jsou vytlačovány molekuly vody a vzduchu z povrchu baleného produktu.

Princip fungování VpCI inhibitorů


Výhody produktů Cortec:

  • vysoká účinnost - dlouhodobě chrání před korozí i v extrémních podmínkách
  • jednoduchá aplikace - široká škála produktů pro jednotlivé aplikace. Jednoduchá ochrana i na těžce dostupných místech
  • ekologicky šetrné a recyklovatelné - certifikované dle ekologické normy ISO
  • bezrizikové pro lidské zdraví – jsou netoxické, neobsahují žádné těžké kovy, nitridy, silikony, fosfáty, chlorované uhlovodíky

Ke stažení:

  pdf katalog divize antikorozních materiálů Cortec


Vaše dotazy zasílejte na cortec@tart.cz.

Více informací a kompletní sortiment na www.cortecvci.cz