Kariéra

Příběh TARTu píšeme už více než 30 let. Z firmy s pár zaměstnanci se stala jednička českého trhu v oblasti průmyslového balení a expandovala do zahraničí. Nyní do naší skupiny patří 10 výrobních závodů a s tím i přes 500 pracovníků.   

Příležitosti pro každého

Oceníte u nás široký záběr pracovních možností, které sahají od dělnických pozic po různé administrativní role. Jsme hrdí na naši silnou kulturu, která klade důraz na inovace, spolupráci a osobní rozvoj našich zaměstnanců. Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který neustále hledá nové výzvy a přispívá k dalšímu úspěšnému rozvoji společnosti TART.
Prohlédnout si volné pozice


Široké spektrum projektů

Vytváříme prostor pro tvořivost a podněcujeme zaměstnance k přístupu, který zahrnuje širší spektrum zajímavých projektů. Bez ohledu na to, zda pracujete ve výrobě nebo se podílíte na administrativních procesech, u nás máte jedinečnou příležitost zapojit se do rozmanitých a inspirativních úkolů. Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který nejen dokáže balit s precizností, ale také rozvíjet inovativní projekty a posouvat hranice průmyslového balení.


Zábava s kolegy  

TART má své zázemí po celé republice. Abychom se poznali a pobavili i s kolegy z ostatních poboček, potkáváme se každoročně na celofiremní akci pro zaměstnance. Uvidíme se příště i s vámi?