Nabízíme speciální  fixace a výplně používané při balení do krabic, které chrání zabalené výrobky proti nárazům a poškozením zejména během přepravy a manipulace. Systémy Fill-Air, NewAir a RapidFill vytvářejí vzduchové polštářky různých tvarů a velikostí. Fixační membrány Korrvu tvoří fólie s vysokou průtažností, která je přilepena ke kartonu speciálním lepidlem. Křehký výrobek je bezpečně fixován fólií - protiskluznou elastickou membránou - přímo ke kartonu. Produkty lze také chránit pomocí muchlaného papíru ze systému PackTigerTM.

Výplně a fixace

PackTigerTM - systém papírových vycpávek

packtigerOchranné balení pomocí papírových vycpávek při bezkonkurenční rychlosti. Systém vytváří papírové vycpávky v délkách podle přání zákazníka, které mohou být použity jako fixační materiál, výplňový materiál, k vyztužení zásilky apod.

 • šetrný k životnímu prostředí v každé fázi procesu výroby,
 • materiál TigerPadTM obsahuje vysoké procento použitého recyklovaného papíru,
 • lehce recyklovatelné papírové vycpávky TigerPadTM,
 • flexibilita - vycpávky mohou být odebírány přímo z balicího systému nebo ukládány do zásobníků,
 • systém vhodný i pro on-line provoz.

Podívejte se na video o systému PackTiger.

Fill-Air® RocketTM - systém vzduchových polštářků

Fill-Air RocketPomocí speciálního stroje Fill-Air® RocketTM si zákazník vytvoří vzduchové polštářky požadovaných velikostí z nekonečné role PE fólie. Tyto polštářky jsou vkládány do volného prostoru v krabici kolem baleného. Vzduchové polštářky zabraňují pohybu výrobku v kartonu a zajišťují jeho bezpečnou přepravu. Systém umožňuje skladovat obrovská množství obalového materiálu bez velkých nároků na skladovací prostor.

 • 30 metrů nafouknutých polštářků za minutu
 • rychlé spuštění
 • čidla při identifikaci příčného spoje
 • automatická kontrola polohy
 • čidlo automatického doplnění
 • patentovaný technologie okrajového svaru s detekcí teploty okolního prostředí
 • možnost tichého režimu

Velikosti polštářků:

systém Fill-Air® RocketTM je dostupný ve třech šířkách (200 mm, 250 mm a 300 mm) a mohou být adaptovány na dvě různé délky výplně (130 mm a 200 mm), což vytváří možnost šesti různých velikostí výplně.

Podívejte se na video o balení pomocí systému Fill-Air.

 

 NewAir I.B.TM Express System - systém pro tvorbu bublinkové fólie XXL

New AirRychlé zařízení k obsloužení balicích pracovišť s vysokým obratem obalového materiálu a umožňující skladování obrovského množství obalového materiálu bez velkých nároků na skladovací prostor.

Bublinková fólie (výška bublin 13, 19 nebo 25mm) je vysoce odolná proti tlaku a nárazům a vysoce efektivně chrání zboží např. během přepravy.

Technická specifikace systému:

 • váha stroje bez role: 36,7 kg
 • rozměry stroje: délka: 77 cm, šířka: 67 cm, výška: 46 cm
 • jednoduchá obsluha
 • možnost automaticky motat na roli a rozvést na místo aplikace.

Podívejte se na video o systému NewAir I.B.


 

 Fixační membrány KORRVU

korrvuSystém Korrvu tvoří kartónový korpus a fólie s vysokou průtažností, která je přilepena ke kartonu speciálním lepidlem. Křehký výrobek je bezpečně fixován fólií - protiskluznou elastickou membránou - přímo v kartonu. Tím je chráněn před nárazem. Zajišťuje ochranu výrobku během celého procesu dopravy, distribuce a manipulace. Průhlednost membrány Korrvu umožňuje nezkreslenou tvarovou i barevnou prezentaci každého výrobku.

Využití fixačních membrán Korrvu

 • balení počítačových komponentů, světel, automobilových reflektorů, náhradních dílů pro automobilový průmysl, chirurgických a lékařských nástrojů, cyklistických součástek, elektroniky, tištěných obvodů, telefonních a telegrafických zařízení, léků, atd.
 • využití najde tento materiál všude, kde je třeba dosáhnout vysokého standardu balení jak po stránce bezpečnosti, tak po stránce designu.

Systém Korrvu dodáváme také s antikorozní ochranou pro výrobky ohrožené korozí. Membrána Korrvu obsahuje inhibitory koroze, které vytvoří okolo produktu ochrannou vrstvu a chrání jej tak proti korozi.

 Podívejte se na video o systému Korrvu.

Rapid Fill®  - automatizovaná výplň prázdného prostoru v kartonu

Rapid FillZabraňuje pohybu výrobků v kartonu. Se systémem Rapid Fill® je použito méně materiálu než při běžném balení, protože tam není žádný odpad - hlavní výplní je vzduch. Hlavním přínosem systému je zefektivnění balicího procesu s minimální náročností na počet balicích pracovníků - systém Rapid Fill® šetří mzdové náklady na balení.

 • dramaticky zvýšená produktivita - může naplnit až 8 - 12 kartonů za minutu, ve srovnání s 1-3 obaly za minutu při používání ručních metod
 • hospodárnost - systém šetří mzdové náklady
 • vynikající ochrana výrobků - tento systém zabalí váš produkt tak, aby byl dokonale fixován a chráněn
 • snadné používání - operátor vloží sáček Rapid Fill® do krabice a systém Rapid Fill® se postará o zbytek

 Podívejte se na video o systému Rapid Fill.


Vzduchové polštářky Lufti Envira

Systém Lufti je výborným pomocníkem při balení zásilek. Pomocí vzduchových polštářků Lufti Envira rychle a bezpečně zafixujete zboží a zároveň vyplníte prázdný prostor v krabici.

vzduchové polštářky Lufti Envira

Práce se systémem Lufti je velice jednoduchá. Stačí jej zapojit do zásuvky, nasadit fólii a zapnout. Strojek automaticky nafukuje a svařuje fólii a vytváří tak pás polštářků. Buď si nastavíte, kolik polštářků potřebujete, nebo strojek jednoduše zastavíte. Jednotlivé nafouknuté polštářky jsou snadno oddělitelné díky perforaci a vy si tak můžete utrhnout přesně tolik, kolik je potřeba.

 Vzduchové polštářky Lufti Envira jsou vyrobeny z plně obnovitelných zdrojů a jsou 100% kompostovatelné. Přestože jsou ekologicky rozložitelné, jsou vzduchové polštářky velice pevné a odolné.

Rozměry fólie pro výrobu polštářků jsou šíře 200 mm a obsahuje 2 500 kusů polštářků, jejichž rozměry po nafouknutí jsou 180 x 180 mm.

 

Vaše poptávky posílejte na poptavky@tart.cz nebo  telefonujte na 548 210 500.