Výroba

Společnost TART, s.r.o., patří mezi největší výrobce obalů a obalových materiálů v regionu střední Evropy. Cílem majitelů společnosti je neustále co nejvíce zvyšovat podíl vyráběných produktů v celkové nabídce. V současné době vyrábíme:



Bublinkové fólieVýroba bublinkové fólie

Jsme největší producent bublinkové fólie v ČR. V roce 2012 jsme instalovali nejmodernější výrobní linku ve střední a východní Evropě s jejíž pomocí jsme schopni vyrábět bublinkovou fólii té nejvyšší kvality včetně široké škály variant (potisk, laminace, zabarvení, UV stabilizace, antistatika apod.). Z bublinkové fólie vyrábíme též přířezy a konfekci (pytle, sáčky apod.). Fólie je možné také polaminovat dalším materiálem (papírem, HDPE fólií, metalizovanou fólií atd.) Více informací o produktech naleznete v sekci bublinková fólie nebo na www.bublinkovafolie.cz .




Výroba PE fóliePE fólie

V našem výrobním závodě máme celkem 9 extrudérů na vyfukování PE fólie. Vyrábíme hadice a fólie LDPE a HDPE a teplem smrštitelné hadice a fólie LDPE. Při výrobě je využívána kontinuální počítačem řízená kontrola tloušťky folie. Podle přání zákazníka jsme schopni vyrobit fólii se zabarvením nebo potištěnou. Dále je možná antistatická, antikorozní nebo UV stabilní úprava. Více informací v sekci polyetylenové (PE) fólie nebo na stránkách našeho výrobního závodu  www.merylplast.cz.



PolystyrenVýroba pěnového polystyrenu

V roce 2011 jsme zakoupili výrobní závod na výrobu polystyrenu. Výroba pěnového polystyrenu probíhá ve třech stupních: předpěnění, meziuskladnění a výroba tvarovek nebo bloků. Na našich lisech vyrábíme tvarovky, určeny především jako ochranné prvky obalu. Hlavní výhody pěnového polystyrenu jsou odolnost proti stlačení, vlhkosti a teplotním výkyvům, recyklovatelnost, trvanlivost, nízká hmotnost apod. Více v sekci polystyren a na stránkách našeho výrobního závodu  www.hitaplast.cz.



Výroba komplexního baleníObaly pro komplexní balení

Komplexní balení představuje jedny z nejnáročnějších oblastí obalářského průmyslu. V samostatném výrobním závodě vyrábíme širokou škálu obalů zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Jde o výrobu širokého spektra obalů pro konkrétní produkty a aplikace. Více informací naleznete v sekci komplexní balení a na stránkách našeho výrobního závodu www.fillpack.cz.





Potištěné lepicí páskyPOtištěné lepicí pásky

Provádíme potisk všech druhů lepicích pásek. Potištěná lepicí páska slouží jako náhrada potisku kartonu, marketingový nástroj nebo bezpečnostní prvek. Více informací naleznete v sekci lepicí pásky.





Kartonáž

V roce 2012 jsme zakoupili výrobní závod na výrobu  přepravních a spotřebitelských obalů z hladkých a vlnitých lepenek. Zajišťujeme komplexní servis počínající tvorbou designu a výrobou vzorků, přes samotnou výrobu (včetně potisku) až po dodávku dle požadavků zákazníka. Vyrábíme také obaly se specifickou úpravou, jako např. voděodolný obal, nepromastitelný nebo s antistatickou úpravou.

Více informací v sekci lepenka a kartonáž a na stránkách našeho výrobního závodu www.piero.cz.





Stretch fólie

Disponujeme výrobní kapacitou na produkci stretch fólií. Neustále vyvíjíme nové, dokonalejší fólie, které stoprocentně chrání přepravované a skladované zboží a zároveň snižují náklady na balení.

Vice informací v sekci stretch fólie.






Výroba dřevěných obalůDřevěné obaly

V našem závodě na zpracování dřeva navrhujeme a vyrábíme obaly (palety a bedny) z různých dřevěných materiálů (stavební dřevo, OSB desky, překližka). Jsme schopni vyrobit dřevěný obal od jednoho kusu i velké série. Vyrábíme velké i malé bedny, palety a podlahy, bednění i vícecestné obaly.

Více informací na dřevěné obaly a na stránkách našeho výrobního závodu www.verpackungplus.cz.




Obaly z nasávané kartonážeNasávaná kartonáž

Navrhujeme a vyrábíme ekologické obaly z nasávané kartonáže. Zaměřujeme se na tvarovky a fixace určené především pro automotive, strojírenství, elektrotechniku a spotřební zboží. Vyrábíme také pevné a lehké papírové palety, ochranné rohy nebo proložky.

Více informací najdete na stránce nasávaná kartonáž.