Termoreflexní stavební fólie SUNFLEX jsou vynikajícím doplňkem běžných izolačních systémů budov, které výrazným způsobem přispívají ke snížení tepelných ztrát, resp. účinně brání přehřívání podkrovních prostor v letních měsících.

Stavební fólie SUNFLEX

 

Všechny typy stavebních fólií SUNFLEX využívají jako vrchní reflexní vrstvu metalizovanou polyesterovou fólii. Technologii metalického nástřiku uzavřeného mezi dvěma vrstvami plastové fólie byla dána přednost před celohliníkovou fólií kvůli zaručení dlouhodobé stálosti vysokých reflexních vlastností a nízké tepelné vodivosti.

Fólie SUNFLEX díky svým unikátním vlastnostem a dlouhé životnosti pomáhají šetřit náklady na vytápění/klimatizaci. Investice do těchto fólií se Vám navrátí již během první sezóny. Navíc tyto fólie nepředstavují další skladbu, ale nahrazují běžné stavební fólie.

 www.sunflex.cz - Podrobné informace o fóliích a jejich použití

Použijte originál!

V poslední době se na trhu objevuje spousta levných napodobenin a falsifikátů termoreflexních fólií. Tyto fólie jsou však velice nekvalitní a jejich životnost a užitné vlůastnosti jsou minimální. Nejenže vlivem oxidace termoreflexní vrstva rychle ztrácí svůj lesk a tudíž neodráží tepelné paprsky, ale nefungují ani základní vlastnosti fólií (difúze, parozábrana apod.).

 Fólie SUNFLEX Roof-In Plus

Nabízíme:

Střešní fólie SUNFLEX

  • parotěsná reflexní fólie SUNFLEX Roof-In Plus
  • reflexní kontaktní pojistná hydroizolace SUNFLEX Contact PRO

Podlahové fólie SUNFLEX

  • podkladová reflexní fólie pro podlahové topení SUNFLEX Floor PRO
  • podkladová reflexní fólie pro plovoucí podlahy SUNFLEX Foam

 

SUNFLEX.CZ - více informací o termoreflexních stavebních fóliích naleznete na našich stránkách www.sunflex.cz.

V případě Vašich dotazů volejte na číslo 606 717 915 nebo pište na mspousta@tart.cz.