Pytlovací stroje jsou určeny pro balení sypkých produktů - potravin, chemikálií, granulátů apod. - do předem připravených pytlů. Jde o balicí stroje, které připraví nastavenou dávku, nasypou ji do pytle a ten uzavřou. tyto stroje mohou mít mnoho různých konfigurací dle baleného produktu, náročnosti na čistotu, požadované kapacity nebo použitého obalu.

Pytlovací stroje


PROČ PYTLOVACÍ STROJ?Pytlovací stroj

Některé druhy výrobních provozů se prostě bez pytlovacího stroje neobejdou. Při určité kapacitě balení již totiž není možné dělat práci těchto strojů ručně.

Výhody pytlovacích strojů:

  • úspora lidské práce
  • úspora nákladů
  • možnost nepřetržitého provozu
  • vyšší rychlost balení
  • přesné dávkovaní
  • identické balené jednotky

Proto je potřeba si spíše klást otazku Jaký pytlovací stroj? Nabízíme pytlovací stroje s různou úrovní automatizace a způsobem dávkování, vážení a uzavírání obalů. Špičkové balicí stroje italského výrobce MF Tecno se přizpůsobí veškerým požadavkům zákazníka.

Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis včetně dostatečných zásob náhradních dílů.Nabídka pytlovacích strojů

Stroje série DR

Poloautomatické pytlovací stroje ze série DR jsou určeny pro menší až střední série balení.  Jde o spolehlivé stroje s velmi jednoduchým a bezpečným ovládáním, které je možné upravit dle potřeb zákazníka.

pdf leták Série DR

MF IABA 600

Stroje řady IABA 600 jsou automatické  pytlovačky určené pro balení široké škály  produktu (mouky, prášků, granulí apod.) do předem připravených pytlů. Stroje IABA 600 jsou vybaveny vážícím systémem a různými druhy dávkovacích jednotek v závislosti na baleném materiálu. Naplněné pytle jsou uzavřeny různými způsoby sešití nebo svařením.

pdf leták MF IABA 600

MF UNIVERSAL 1000

Universal 1000 je nejvýkonnější pytlovací linka. Jde o stroj nejvyšší kvality pro střední a velké série balení mouky, prášků, lupínků, peletek, granulí apod. Modulární struktura pytlovací linky umožňuje její sestavení přesně podle potřeb zákazníka s ohledem na balený produkt a jeho dávkování, požadovaný typ obalu, způsob jeho uzavření, značení apod. navíc s výraznou úsporou pracovního prostoru.

pdf leták MF UNIVERSAL 1000

Pro více informací o našich strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 720 934 593 (Čechy).

Další informace naleznete také na www.strojenabaleni.cz