Vyrábíme obaly z nasávané kartonáže

25.11.2020

I v letošním roce společnost TART investuje do rozšiřování nabídky obalů z vlastní výroby. Zatím posledním přírůstkem je technologie na výrobu nasávané kartonáže.

Obaly z nasávané kartonáže jsou super a to z několika důvodů. Perfektně totiž plní ochranou funkci. Jsou pevné, pružné, výborně absorbují nárazy a otřesy. Jsou také flexibilní. Z nasávané kartonáže vyrobíte obal téměř na cokoli. Tyto obaly jsou také lehké a skladné. A co je podstatné, ve srovnání s ostatními materiály, je používání těchto obalů ekonomické výhodné. Všechny tyto vlastnosti dělají z obalů z nasávané kartonáže ideální ochranu pro elektroniku, díly pro stroje či automobily, spotřební zboží, potraviny a mnoho dalších produktů.

Další velkou výhodou těchto obalů je, že splňují ty nejpřísnější environmentální požadavky. Jejich výroba je bezodpadová (včetně cirkulace vody). Vstupní surovina pro jejich výrobu je z recyklovaných materiálů (sběrný papír, použité kartony, technologický odpad z výroby papíru a kartonáže apod.). Samotné obaly jsou po skončení životnosti znovu recyklovatelné, a nebo se biologicky rozpadnou, aniž by zanechaly negativní stopu na životním prostředí.

Obaly z nasávané kartonáže tak představují moderní a ekologický způsob balení s širokou paletou uplatnění.

Více informací o obalech z nasávané kartonáže.