Slavíme 30. narozeniny

28.5.2021

Společnost TART byla založena před třiceti lety, na jaře roku 1991. Za tu dlouhou dobu urazila naše firma dlouhou cestu, změnila se a vyrostla. Pro miliony produktů jsme vytvořili obaly, které je chránily na jejich cestách za zákazníky doslova po celém světě.

Jedno se však za 30 let historie TARTu nezměnilo. Pořád jsou pro nás nejdůležitější naši spokojení zákazníci, bez kterých bychom neušli tak dlouhou cestu. Děkujeme.

TART


Obaly snadno na TARTshop.cz

12.5.2021

Nakupte standardní obaly prostřednictvím našeho internetového obchodu. Na www.tartshop.cz najdete širokou nabídku obalů a obalových materiálů. Nakoupit obaly tak můžete snadno a rychle. A pokud nevíte jaké, rádi Vám poradíme.

A pokud chcete něco speciálního či nestandardního, pošlete poptávku na poptavky@tart.cz.


Polystyrenové boxy

28.4.2021

Potřebujete aby vaše zboží zůstalo během transportu chladné? Nebo naopak teplé? Nejvhodnější obal je polystyrenový box. Udrží zboží ve stálé teplotě a navíc jej dokonale chrání. Nabízíme širokou škálu standardních rozměrů. A pokud potřebujete něco speciálního, neváhejte nám napsat.

Více zde


Stroje na skládání krabic

17.3.2021

Neskládejte vaše krabice ručně, rozšířili jsme naši nabídku strojů o automatické a poloautomatické formátovací stroje.


Vyrábíme obaly z nasávané kartonáže

25.11.2020

I v letošním roce společnost TART investuje do rozšiřování nabídky obalů z vlastní výroby. Zatím posledním přírůstkem je technologie na výrobu nasávané kartonáže.

Obaly z nasávané kartonáže jsou super a to z několika důvodů. Perfektně totiž plní ochranou funkci. Jsou pevné, pružné, výborně absorbují nárazy a otřesy. Jsou také flexibilní. Z nasávané kartonáže vyrobíte obal téměř na cokoli. Tyto obaly jsou také lehké a skladné. A co je podstatné, ve srovnání s ostatními materiály, je používání těchto obalů ekonomické výhodné. Všechny tyto vlastnosti dělají z obalů z nasávané kartonáže ideální ochranu pro elektroniku, díly pro stroje či automobily, spotřební zboží, potraviny a mnoho dalších produktů.

Další velkou výhodou těchto obalů je, že splňují ty nejpřísnější environmentální požadavky. Jejich výroba je bezodpadová (včetně cirkulace vody). Vstupní surovina pro jejich výrobu je z recyklovaných materiálů (sběrný papír, použité kartony, technologický odpad z výroby papíru a kartonáže apod.). Samotné obaly jsou po skončení životnosti znovu recyklovatelné, a nebo se biologicky rozpadnou, aniž by zanechaly negativní stopu na životním prostředí.

Obaly z nasávané kartonáže tak představují moderní a ekologický způsob balení s širokou paletou uplatnění.

Více informací o obalech z nasávané kartonáže.


Novinka! Plastové obálky

11.8.2020

Nově vyrábíme a dodáváme neprůhledné plastové obálky, které jsou ideální pro posílání textilu a jiného nerozbitného zboží. Obálky jsou dostatečně silné, z kvalitního materiálu a se samolepicí klopou se silným lepidlem.

Více informací o plastových obálkách najdete v sekci Obalové materiály/Polyetylenové fólie

Plastové obálky


Proč firmy nebalí levněji?

11.5.2020

Většina firem utrácí za balení a související procesy daleko víc, než by ve skutečnostii musela. Patří Vaše firma mezi ně? Přečtěte si článek 10 důvodů, proč firmy nebalí levněji a inspirujte se, jak snížit náklady Vaší firmy. Na blogu www.baltelevneji.cz najdete i další inspirativní články.


Obaly pro e-shopy

11.5.2020

Nabízíme kompletní nabídku obalů a obalových řešení pro e-shopy. Krabice, vnitřní fixace, fólie, pytle, sáčky, lepicí pásky a mnoho mnoho dalšího. A k tomu samozřejmě spolehlivý servis na špičkové úrovni. Kompletní nabídku najdete na www.obalyproeshopy.cz.

obaly pro e-shopy


Nové monitory dechu pro miminka

21.4.2020

Skupina TART finančně podpořila projekt Nadace Křižovatka „Maminko, dýchám“, jehož cílem je vybavit monitorem dechu každou postýlku pro miminko na porodnických, novorozeneckých a JIP odděleních nemocnic v České republice. A právě v rámci tohoto projektu nyní získalo Dětské oddělení Kroměřížské nemocnice 13 nových monitorů dechu.

Více o projektu „Maminko, dýchám“.


Skupina TART vs COVID-19

21.4.2020

Skupina TART byla nucena zareagovat na současnou situaci. Vedle dalších opatření, vedoucích k ochraně zdraví zaměstnanců a zachování provozů, jsme rozšířili výrobní program v našich závodech. V současnosti, vedle obalů, vyrábíme také ochranné pomůcky, a to nejen pro své zaměstnance, ale také pro naše obchodní partnery, státní instituce a nemocnice.


TART má nový e-shop

14.4.2020

Spustili jsme pro Vás nový e-shop. Je přehlednější a uživatelsky přívětivější. Najdete ho na adrese www.obalyonline.cz.


TART na veletrhu FachPack 2019

3.10.2019

Ve dnech 25. až 27. 9. jsme se zúčastnili největšího obalářského veletrhu v Evropě. Veletrh, na kterém se prezentovalo více jak 1600 vystavovatelů, přilákal 45 000 návštěvníků, kteří se opravdu měli na co koukat. Obrovský zájem byl i o náš stánek, kde jsme prezentovali především komplexní balení, antikorozní ochranu a biodegradovatelné obaly. Děkujeme všem za návštěvu.

FachPack 2019


Kompostovatelná BUFO Envira

4.3.2019

Společnost TART jako první na světě vyrábí 100% kompostovatelnou bublinkovou fólii. Fólie BUFO Envira® je vyrobena z ekologického bioplastu a po skončení životnosti se dokáže v prostředí kompostu a působením bakterií rozpadnout na biomasu, vodu a CO2. Tento proces biologického rozpadu nezatěžuje životní prostředí.

Více informací na www.tart.cz/bublinkova-folie/

BUFO Envira


Viceasistentka roku 2018 je z TARTu!

28.2.2019

Dobrou firmu dělají především lidé. V TARTu dobří lidé jsou, profíci na všech pozicích. Důkazem toho je ocenění, které vybojovala naše kolegyně Pavla Malá, „pravá ruka“ obchodního ředitele, v soutěži Asistentka roku 2018. Pavla ve velké konkurenci získala skvělé druhé místo. Gratulujeme!

Viceasistentka roku 2018 Pavla Malá

Více informací o soutěži najdete na www.facebook.com/asistentkaroku/ nebo na www.asistentkaroku.cz


Jak snížit náklady na balení?

21.1.2019

První krok ke snížení nákladů na balení je jejich identifikace a vyčíslení. Znamená nejlevnější obal ty nejnižší náklady na balení? Rozhodně ne! Jak to tedy je? Co je vše potřeba zahrnout do nákladů na balení? A jak opravdu ušetřit? Přečtěte si poslední článek na našem blogu. Více na www.baltelevneji.cz.


TART na veletrhu FachPack 2018

4.10.2018

Ve dnech 25. až 27. 9. jsme se zúčastnili největšího obalářského veletrhu v Evropě. Veletrh, na kterém se prezentovalo více jak 1600 vystavovatelů, přilákal 45 000 návštěvníků, kteří se opravdu měli na co koukat. Obrovský zájem byl i o náš stánek, kde jsme prezentovali především komplexní balení, antikorozní ochranu a biodegradovatelné obaly. Děkujeme všem za návštěvu.

FachPack 2018 znovu dokázal, že veletrhy mají smysl.


BUFO Grande – úsporná bublinková fólie

1.9.2018

BUFO Grande byla speciálně vyvinutá zejména pro balení zásilek internetových obchodů. Její výhodou je, že oproti běžné bublinkové fólii obsahuje třikrát více vzduchu. Bublinkové fólie BUFO Grande tak spotřebujete třikrát méně a šetříte náklady a čas potřebný na balení a také životní prostředí. Je vhodná jednak jako ochrana produktů a výplň prázdného prostoru v krabicích a jednak jako obalový materiál pro velké produkty (elektrospotřebiče apod.).

Více o bublinkových fóliích


Navštivte nás na veletrhu FachPack

1.8.2018

Zveme Vás na mezinárodní obalářský veletrh FachPack 2018, který se koná 25. - 27. 9. v Norimberku. Náš stánek s číslem 154 najdete v hale 9. Těšíme se na shledání!


Nemáte lidi? Automatizujte balení!

9.3.2018

Nedostatek pracovních sil je problém, který v současnosti trápí snad všechny firmy. Přitom řešení této situace je často jednoduché. Je jím automatizace procesů včetně balení. V mnoha případech totiž lidé vykonávají práci, kterou stroje zvládnou rychleji, lépe a hlavně levněji. U balicích strojů a linek to platí dvojnásob.

Poradíme Vám, jak automatizovat balení a spočítáme i dobu návratnosti. Více informací na www.strojenabaleni.cz.

Automatické balení


Naše balení se vydalo na dlouhou cestu

16.1.2018

Začátkem ledna mohli lidé vidět naši práci na cestě mezi Hradcem Králové a Mělníkem. A nešlo o žádnou maličkost! Dvě zařízení o váze 110 a 46 tun a průměrech 6,3 a 5,7 metru se vydala na cestu, jejíž cíl byl až v Irácké Basře. Našim úkolem bylo zajistit, aby obě tlakové nádoby byly po celou dobu cesty dokonale chráněny a obal nezvětšoval už tak dost objemné soupravy. Že se nám to povedlo můžete vidět na videu serveru idnes.cz.

Balení TART na cestě


SUNFLEX na veletrhu Střechy Praha 2018

5.1.2018

Přijďte se podívat na náš stánek na veletrhu Střechy Praha 2018 a zjistíte, jak ušetřit za vytápění a klimatizaci. Navíc Vám představíme nové termoreflexní fólie řady PRO.

Pozvánka Střechy Praha 2018


Máme rekord v bublinkové fólii

17.11.2017

V měsíci říjnu jsme vyrobili rekordní množství bublinkové fólie. Celkem to bylo více jak 1 700 000 metrů čtverečních bublinkové fólie, což je množství, které by pokrylo více jak 6 500 tenisových kurtů. A rozhodně jsme nevyráběli na sklad! Všechna vyrobená bublinková fólie je již u našich zákazníků, kteří vědí, jak nejlépe chránit své zboží. Více o naší bublinkové fólii najdete na www.baltelevneji.cz nebo na www.bublinkovafolie.cz.

Výroba  bublinkové fólie


Optimalizujte s rozumem...

2.11.2017

Chcete snížit náklady na balení? Skvělý nápad. Ale jak na to? Možnou inspiraci a pár rad čeho se vyvarovat najdete na našem blogu Balte levněji. Uvidíte, že pokud na to jdete s rozumem s správným týmem lidí, není to zas tak těžké.


Flotila TARTu v novém

26.9.2017

Šaty dělají člověka! A náklaďák zase plachta. Rozhodli jsme se, že naši flotilu "hodíme do gala", a tak můžete od konce prázdnin potkávat na silnicích naše nákladní auta s novými plachtami. Takže nyní už Vám bude jasné, co to auta vlastně vezou.

Nákladní auto TART


Medaile z VIII. Letní Olympiády

29.6.2017

Jihomoravský kraj zvítězil v soutěži krajů na Hrách VIII. Letní Olympiády dětí a mládeže, které se konaly ve dnech 24.-29.6.2017. K tomuto výsledku nemálo přispěly i naše moderní gymnastky, především Veronika Gumenyuk (Naděje starší)!
Více na: http://odm.olympic.cz/2017/sport/37-moderni-gymnastika


Nová videa balicích strojů

23.1.2017

Prohlédněte si naše balicí stroje v pohodlí vlastní kanceláře. Natočili jsme ovinovací stroj FP Box pro jednotlivé zásilky vhodný např. pro eshopy. Také jsme natočili stroje pro balení do smrštitelné fólie - jednodušší ECOPAC 650 a výkonnější ECOFARD 700 S.A. Více informací o všech našich strojích najdete na www.strojenabaleni.cz.


TART na FachPacku 2016

3.10.2016

Obalářský veletrh FachPack 2016, který se konal 27. – 29. 9. v Norimberku, je za námi. Opět se potvrdilo, že veletrhy i v této době  mají smysl. Během tří dnů navštívila naši expozici celá řada návštěvníků a obchodních partnerů nejen z Německa, ale z celé Evropy. Díky všem.


Nové video o TARTu

7.9.2016

Jeden obrázek je za tisíc slov. A pokud se ty obrázky hýbají, tak je to ještě lepší. Podívejte se na nové video o společnosti TART. Najdete jej na našem youtube kanále (https://www.youtube.com/channel/UClefF-6aiG5PrvBkpWNrZVg) nebo přímo zde.


FixNet - Obal roku 2016

28.6.2016

Jubilejní, desáté ocenění Obal roku 2016 získala vratná fixace palet FixNet. Jde o unikátní obalové řešení, které pevně fixuje poskládané produkty na paletě, jeho použití je velice rychlé a jednoduché (oproti ručnímu balení do stretch fólie). Obrovskou výhodou obalu FixNet je jeho mnohonásobné použití. Více informací a názorná videa najdete na www.tart.cz/fixnet/.

FixNetFixNet Cover


Zabalené čtvrtstoletí

14.6.2016

V pátek 3. 6. 2016 jsme na brněnské Rivieře oslavili 25. výročí založení společnosti TART. Sešlo se nás téměř 500, a to nejen z České republiky, ale slavit přijeli také kolegové ze Slovenska, Polska, Maďarska i Turecka. Jídlo a pití bylo skvělé, účinkující vynikající a nálada excelentní. Že se oslava povedla, je vidět i z krátkého videa.


Balte levněji!

2.5.2016

O obalech bez obalu si můžete číst na našem novém webu www.baltelevneji.cz. Web přináší aktuální informace a rady ze světa průmyslového balení. O úskalí e-aukcí, o nákupu kartonáže, kdy se vyplatí koupit ovinovací stroj, nebo jak na stretch fólie. A mnoho dalšího. Věříme, že Vám web Balte levněji usnadní nákup a práci s obaly a pomůže Vám balit levněji.


Náš "Brácha" zvedne 14 tun!

21.3.2016

Divize exportního balení dostala velmi výkonného pomocníka. Pořídili jsme nový vysokozdvižný vozík s nosností 14 tun, které umí vyzvednout až do výše 4 metrů. Nový VZV byl pokřtěn jménem „Brácha“ a zařazen tak do stále rostoucí „rodiny“ pomocníků při balení a manipulaci s nadrozměrnými produkty, nakládky a vykládky kontejnerů a dalších činností v rámci divize exportního balení. Více informací najdete na www.zamorskebaleni.cz.


Piktogramy z polystyrenu pro VUT

8.12.2015

Pro studentskou výstavu ARCMAPY jsme vyrobili sadu piktogramů z expandovaného polystyrenu. Výstava ARCMAPY mapuje ateliérové práce na Ústavu architektury FAST VUT. 10 let, 9 piktogramů, 319 míst, 109 vybraných projektů, 86 studentů na 8 mapách! Přijdťe se podívat na vernisář studentské výstavy ARCMAPY, ve čtvrtek 3. 12. v 17.00 hod do brněnského URBANCENTRA na Mečové ulici. Více na www.arc.fce.vutbr.cz.


MSV 2015

16.10.2015

Společnost TART, která již tradičně a každoročně vystavuje na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, se tentokrát zaměřila na propagaci exportního balení. Na svém stánku v pavilonu V prezentovala ve dnech 14.-18.9.2015 především ukázky balení do dřevěných beden a do speciální fólie MilCorr White, v pozadí ovšem nezůstala ani nabídka antikorozních materiálů Cortec.


Jedeme už i ve dřevě!

20.8.2015

Společnost TART, leader v oblasti průmyslového balení na trhu střední Evropy a významný poskytovatel služeb exportního balení v rámci České a Slovenské republiky, otevřel nový závod na výrobu dřevěných obalů. Celý článek naleznete zde.


Envira v České televizi

1.4.2015

Diváci České televize měli 31. 3. možnost se dozvědět vše o domácím kompostování. Jak je to se zápachem, co na kompost patří, jak chovat žížaly... Hostem Dobrého rána byl pan Tomáš Hodek, manažer projektu Kompostuj.cz (www.kompostuj.cz). V několika vstupech, spolu s moderátory, vysvětlil jak na to. Podívejte se i Vy, jak nakládat s bioodpadem z domácností.

1. vstup

2. vstup

3. vstup

4. vstup

Více informací najdete na www.envira.cz nebo na www.tart.cz/kompostovatelne-obaly-envira.


Medaile pro SK TART MS

17.3.2015

O víkendu 14. - 15. 3. 2015 proběhlo Mistrovství České republiky v moderní gymnastice. Ziskem jedenácti medailí z dvanácti možných potvrdil náš klub SK TART Moravska Slávia dominantní postavení v tomto sportu. Monika Míčková nenašla přemožitelku v žádné disciplíně a získala všechny čtyři zlaté medaile. Více informací na www.sktartmsbrno.cz/.


TART a Jeden svět

2.3.2015

TART se stal parnerem festivalu dokumentárních filmů a lidských právech Jeden svět, který pořádá oraganizace Člověk v tísni. Letošní Jeden svět vyzývá českou veřejnost, aby praskla své ochranné bubliny – například už tím, že navštíví projekce dokumentárních filmů s aktuálními tématy a po nich následující debaty. „Sami jsme si při výběru filmů praskli pár svých bublin, ať už o islámu, jihoamerických migrantech nebo třeba duševních chorobách,“ dodává ředitelka festivalu Hana Kulhánková. Symbolem letošního ročníku se tak stala ochranná bublinková fólie, které je třeba se zbavit. Více o festivalu na www.jedensvet.cz.


Moderní obal z tradičního materiálu

20.1.2015

GRANBY BOX - opravdu skvělý dřevěný přepravní a skladovací obal s výjimečnými vlastnostmi. Rozložený nezabere skoro žádné místo. Složí jej dobře a rychle i malé dítě. Jde stohovat i při zatížení jednou tunou (!). A hlavně bezpečně ochrání vaše produkty při cestách do celého světa. Samozřejmostí jsou různé velikosti, vybavení a další vychytávky podle potřeb. Podívejte se na video o GRANBY BOXech a nebo nás rovnou kontaktujte. Více o obalech GRANBY BOX.


Robot pro ovinutí atypických palet!

28.11.2014

Potřebujete zabalit do stretch fólie atypické palety nebo produkty? Pak je nejlepší volbou automatický ovijecí robot Leonardo. Leonardo pracuje úplně sám. Sám si paletu změří a sám ji zabalí podle Vašich požadavků. Nevěříte? Podívejte se na video nebo se přijďte podívat do našeho showroomu.

Kontaktujte nás na poptavky@tart.cz.


Potřebujete páskovací automat?

29.10.2014

Podívejte se jak funguje TP-702. Jde o výkonný páskovací automat s jednoduchou obsluhou. Jako důkaz jsme pro Vás natočili krátké video, které najdete v sekci páskovací stroje. Uvidíte, že TP-702 opravdu stojí za to!       

Kontaktujte nás na poptavky@tart.cz.


IZB 2014

21.10.2014

V letošním roce jsme se zúčastnili, jako jediná česká firma, specializovaného veletrhu dodavatelů do automobilového průmyslu IZB 2014 pořádaného městem Wolfsburg a koncernem Volkswagen. Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek.

IZB 2014


56. Mezinárodní strojírenský veletrh

8.10.2014

Společnost TART se i letos úspěšně prezentovala na 56. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2014. Velký zájem byl nejen o náš stánek, kde naši specialisté prezentovali antikorozní řešení, ale také o venkovní „balicí show“, v rámci které probíhala ukázka ochranného balení vojenské techniky do fólie MilCorr®. Všem, kteří navštívili náš stánek nebo ukázku antikorozního balení ještě jednou děkujeme.

Přečtěte si více o naší „balicí show“ v článku Českého obalového institutu Syba.


Máme dva Obaly roku 2014

27.6.2014

V letošním ročníku národní soutěže Obal roku 2014 jsme měli dvě želízka v ohni - koextrudovanou 8mikronovou průtažnou fólii FLEXPOWER ELIT® pro balení palet a ochrannou, antikorozní, teplem smrštitelnou fólii MILCORR® 126 WHITE určenou pro exportní balení. Oba dva obaly získaly ocenění Obal roku 2014, neboť představují opravdovou špičku ve svých kategoriích.


Naše závodnice ovládly MČR

9.6.2014

Ve dnech 21. a 22. června se konalo Mistrovství České republiky v moderní gymnastice. Obrovský úspěch zaznamenaly závodnice našeho klubu SK TART Moravská Slavia, když získaly čtrnáct cenných kovů z patnácti možných. Gratulujeme! Výsledková listina a fotografie z MČR.


Flexpower Elit - elita mezi fóliemi

6.5.2014

Novinka v naší nabídce. Ultratenká, vícevrstvá stretch fólie pro úsporné a bazpečné balení Vašeho zboží. Fólie Flexpower Elit má výborné pevnostní parametry a díky její malé tloušťce ji na zabalení palety spotřebujete daleko méně než běžné fólie. Více o stretch fólii Flexpower Elit.


Baby TART Cup 19. 4. 2014

25.4.2014

V sobotu 19.4.2014 pořádal náš oddíl Baby TART Cup určený pro naděje od nejmladších po starší. Závodilo se ve čtyřech kategoriích. Všechna naše děvčátka podala maximální výkon a obsadila velmi pěkné pozice při vyhlašování výsledků. Závodnicím gratulujeme! Děkujeme všem sponzorům a rodičům za pomoc při organizaci závodu!

Naděje nejmladší baby 2007:

Natálie Hauzerová - 2. místo
Kristýna Prokešová - 3. místo
Amálie Hejčová - 6. místo
Elen Lazarová - 9. místo

Naděje nejmladší - 2006:

Nela Sedláková - 2. místo
Lucie Koudelková - 7. místo
Kateřina Kouřilová - 9. místo

Naděje mladší - 2005:

Barbora Šiková - 1. místo
Veronika Gumenyuk - 2. místo
Tereza Kozlová - 5. místo
Amálie Šudáková - 7. místo
Ema Jiráčková - 8. místo

Naděje mladší - 2004:

Denisa Prokešová - 1. místo
Diana Krejčová - 2. místo
Alena Pytelová - 4. místo
Markéta Talašová - 7. místo
Nela Krausová - 10. místo

Naděje starší:

Alina Chamzina -1. místo
Anna Ducarová - 2. místo
Barbora Gajárková - 3. místo
Eva Ryšková - 4. místo
Nikola Masaříková - 5. místo


Obal roku 2013

28.11.2013

Dne 27. 11. 2013 se v Čestlicích u Prahy konal slavnostní Galavečer k předání cen v národní soutěži Obal roku 2013. Naše ultratenká fólie Cryovac CT kromě tohoto ocenění získala také Bronzovou cenu předsedkyně poroty, a to v konkurenci další 67 obalů. Více informací naleznete na stránkách www.obalroku.cz


GRANBY BOX - dřevěný obal

4.11.2013

Novinka v našem sortimentu - GRANBY BOX - dřevěný přepravní a skladovací obal vysoké kvality. Jde o velice variabilní obal, který se uplatní v mnoha průmyslových oblastech. Více o bednách GRANBY BOX v sekci Obalové materiály.


GRAND PRIX 2013 - TART CUP

16.9.2013

Ve dnech 4. - 6. 10. 2013 se uskutečnilo GRAND PRIX - TART CUP. Brno se tak zařadilo mezi metropole moderní gymnastiky. Více informací včetně odkazu na televezní přenosy naleznete na www.brnograndprix.cz.

   


Úspěšný veletrh FachPack 2013

21.8.2013

FachPack 2013

Společnost TART se úspěšně prezentovala na veletrhu FachPack 2013, kde naši expozici navštívilo mnoho obchodních partnerů z Německa, Čech a dalších zemí. Znovu se potvrdilo, že společnost TART patří mezi špičku ve svém oboru. Všem, kteří navštívili náš stánek ještě jednou děkujeme.

 


Máme Obal roku 2013

1.7.2013

Exponát ULTRATENKÁ SMRŠŤOVACÍ FÓLIE CRYOVAC CT-301 obdržel dne 19.6.2013 v národní soutěži ocenění "Obal roku 2013". Více informací o fóliích CRYOVAC.


Ocenění pro SUNFLEX

14.6.2013

Fólie SUNFLEX Roof-In Plus získala ocenění ve čtenářské hlasovací soutěži Vytápění a úspory energií 2013, ato v kategorii Energeticky úsporné materiály a technologie. Čtenáři ocenili na fólii SUNFLEX Roof-In Plus především úsporu nákladů na energii, jednoduchou aplikaci a rychlou návratnost investice. Více informací o fóliích SUNFLEX.


Zlato pro SK TART MS

18.4.2013

Zásluhou Moniky Míčkové získal klub SK TART MS všechny zalté medaile na MIstrovství ČR v moderní gymnastice.

O víkendu 13. - 14. dubna proběhlo v Brně Mistrovství ČR v moderní gymnastice, na kterém členky klubu SK TART MS Brno vybojovaly obrovský úspěch. Vynikající Vítězky Mistrovství ČR v moderní gymnasticevýkony předvedla Monika Míčková, která se stala Mistryní ČR jak ve víceboji, tak ve finále, a získala všech pět titulů. Úspěch SK TART podtrhla Veronika Hegrová třetím místem ve víceboji a 2 stříbrnými a 2 bronzovými medailemi ve finále.

Podívejte se na video záznam

Podívejte se na fotogalerii


Vyrábíme kartonáž

19.12.2012

TART se stal majoritním vlastníkem společnosti PIERO s.r.o.,  výrobce obalů z vlnitých a hladkých lepenek. V oblasti kartonáže tak nově disponujeme kvalifikovanými odborníky, kvalitním zázemím a špičkovou výrobní technologií.


Výroba polystyrenu jede!

19.12.2012

Ve společnosti HITA plast, našem výrobním závodě na pěnový polystyren (EPS), jsme vyrobili již 15 milionů tvarovek, z toho 11,5 milionu v letošním roce.

Více o polystyrenu naleznete v nabídce divize obalových materiálů.


FachPack 2012

24.10.2012

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří zavítali na naší expozici na Veletrhu FachPack 2012. Tentokrát jsme představovali naše Umění balit v rámci divize komplexného balení.


MSV 2012 - poděkování

24.9.2012

Děkujeme všem za návštevu naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Naše letošní prezentace byla ve jménu antikorozní ochrany a exportního balení.


Obal roku 2012 pro BUFO barrier

27.6.2012

Bublinková fólie BUFO® barrier získala od Obalového institutu SYBA ocenění OBAL ROKU 2012. Tato folie je vyráběna nejmodernější technologií na novém stroji, který byl instalován v naší společnosti začátkem letošního roku. Výrobní zařízení tohoto druhu je jediné ve střední a východní Evropě. Více o bublinkové fólii BUFO® barrier naleznete zde.


AKCE - Servisní prohlídka páskovacích strojků

3.5.2012

Divize strojů nabízí servisní prohlídky páskovacích strojků za mimořádně výhodnou cenu. Více informací na letáku, který je ke stažení zde.


Kalkulátor návinu vázacích pásek

13.4.2012

Vzhledem k nekalým praktikám, které se na trhu vyskytují, jsme pro Vás přichystali malého pomocníka - Kalkulátor návinu vázacích pásek. Více v sekci Vázací pásky 

 


Exportní balení

29.3.2012

Nabízíme řešení i těch nejnáročnějších projektů v oblasti balení a logistiky. V rámci naší služby exportní balení dodáváme našim partnerům komplexní návrh a realizaci včetně garancí. Více informací naleznete v sekci exportní balení.

 


MSV v Brně - poděkování

26.9.2011

Společnost TART, s.r.o. Vám děkuje za návštěvu naší expozice na MSV.


TART hvězdou veletrhu STYL/KABO

6.9.2011

Spojení talentu, netradičních materiálů a půvabu, to vše se snoubí v autorské kolekci “FOR TART” předního textilního designera a návrháře Pavla Jevuly, kterou představil na přehlídce TOP STAR DESIGNER 2011” v rámci letošního veletrhu módy STYL/KABO v Brně.

Pavel Jevula tyto modely vytvořil pro reklamní kampaň “UMĚNI ‘BALIT”, kterou pro společnost TART připravila a realizuje reklamní agentura REKLAMA SMĚR PLUS CZ. Celá kolekce vzbudila úžasný dojem a velký mediální ohlas. Vybrané modely předvedly i přední české modelky, Eliška Bučková a Renata Langmannová.

http://zpravy.idnes.cz/v-brne-zacaly-veletrhy-styl-a-kabo-modni-novinky-uvidi-jen-odbornici-1g3-/domaci.aspx?c=A110821_154118_brno-zpravy_bor

http://www.super.cz/4191-to-musite-videt-rozkosnou-elisku-buckovou-zradily-saty-z-pruhledne-folie-ukazala-vic-nez-chtela.html


Máme nový firemní profil

18.6.2011

TART letos slaví 20. výročí od svého založení. Při této příležitosti jsme vydali zvláštní vydání firemního profilu plné krásných žen a obalových materiálů. Podívejte se. (Modely: Pavel Jevula, Petr Kalouda; Foto: KIVA; Design a print: REKLAMA SMĚR PLUS CZ)

Firemní profil (.pdf) 


Envira v hledáčku reportérů ČT

18.6.2011

Na jižní Moravě působí celá řada výrobců, kteří myslí na ochranu životního prostředí. TART je jedním z nich. Můžete se přesvědčit v reportáži České televize.

Morava recyklovaná, Týden v regionech, 13. srpna 2011


Umění balit

18.6.2011

Pod názvem Umění balit spouští TART novou kampaň. Jejím cílem je představit zákazníkům celou škálu obalových materiálů, které TART nabízí, a služeb, které s balením souvisí. Komunikační kampaň připravila a realizuje agentura REKLAMA SMĚR PLUS.CZ.

www.umenibalit.cz