Balicí stroje jsou součástí nabídkového sortimentu společnosti TART, s.r.o. od roku 1994. Naším cílem je řešení konkrétních požadavků zákazníků, k čemuž slouží nabídka komplexního sortimentu ovinovacích, páskovacích, zalepovacích, fóliovacích strojů, svářecích strojů a balicích linek, samozřejmě společně s dodávkami obalových materiálů.

Balicí stroje

Našimi dodavateli jsou osvědčení výrobci balicích strojů, s nimiž máme uzavřeny dlouhodobé dodavatelské smlouvy a vztahy.

Zákazníkům poskytujeme také poradenské a konzultační služby při výběru vhodného balicího zařízení.

Servis balicích strojů

Samozřejmostí je kvalitní a rychlý servis balicích strojů, jak záruční, tak pozáruční. Komplexní a průběžně doplňovaný sklad náhradních dílů umožňuje poskytování servisních služeb ve velmi krátkých termínech.

Nákupem balicího stroje od společnosti TART získáte spolehlivého partnera s dlouholetými zkušenostmi v oboru, s týmem zkušených techniků a s potřebným komplexním zázemím.


Navštivte náš web věnovaný balicím strojům - www.strojenabaleni.cz.

Naše nabídka balicích strojů:

Ovinovací stroje

Ovinovací stroje jsou určeny pro balení zboží na paletách do průtažné (tzv. „stretch“) fólie.

Stretch fólie zajišťuje fixaci výrobků na paletě a také jejich ochranu před vnějším poškozením a znečištěním (prachem, navlhnutím). Tento způsob zabezpečení výrobků patří mezi nejběžnější, nejjednodušší a nejlevnější.


Stroje na skládání krabic

Formátovací stroje slouží k automatickému skládání klopových krabic do prostorového tvaru.

Tyto stroje bývají také součástí automatické linky a plně nahrazují lidskou práci. Stroj odebere klopovou krabici ze zásobníku, utvoří z ní prostorový tvar a na spodní klopy nalepí lepicí pásku nebo vhodné lepidlo. Připravenou krabici k naplnění posune pomocí dopravníku a po naplnění ji lze opět automaticky zalepit pomocí zalepovacího stroje.


Páskovací stroje

Páskovací balicí stroje nachází uplatnění v široké škále aplikací, od zabezpečení lepenkových (kartonových) krabic, přes různé formy skupinového spojení produktů až po náročné aplikace vázacích pásek pro fixaci zboží na paletě.

Obvykle se na páskovacích strojích používají plastové PP (polypropylen) a PET (polyester) pásky, které mohou ve většině případů nahradit i ocelové vázací pásky.


Zalepovací stroje

Zalepovací stroje patří k nejlevnějším prostředkům automatizace v oboru balení, jejich přínos z hlediska ekonomického (návratnost investice) však patří k nejvyšším.

Zalepovací stroje nahrazují ruční uzavírání kartonových krabic samolepicími páskami.


Svářecí stroje

Svářecí stroje slouží k uzavírání (zatavování), nebo výrobě sáčků a pytlů z PE fólie.


Balení do smrštitelné fólie

Tyto stroje umožňují zatavení výrobků do fólie a její následné smrštění vlivem  teplého vzduchu v horkovzdušné komoře nebo v tunelu. Tento způsob balení nachází uplatnění v širokém spektru výrobků - tiskovin, hraček, potravin, kosmetiky apod.


Pytlovací stroje

Pytlovací stroje jsou určeny pro balení sypkých produktů - potravin, chemikálií, granulátů apod. - do předem připravených pytlů. Jde o balicí stroje, které připraví nastavenou dávku, nasypou ji do pytle a ten uzavřou. tyto stroje mohou mít mnoho různých konfigurací dle baleného produktu, náročnosti na čistotu, požadované kapacity nebo použitého obalu.


Balicí linky

Díky dlouholetým zkušenostem, odborným znalostem a profesionálnímu zázemí jsme schopni dodávat i plně automatizované balicí linky včetně jejich projekce, konstrukce, montáže, zprovoznění a zajistit následný záruční i pozáruční servis.


Servis balicích strojů

Nabízíme profesionální servis balicích strojů a balicích linek. Servisní zázemí společnosti TART, s.r.o., splňuje nejmodernější současné požadavky v rámci vybavení, diagnostiky a kvality týmu servisních techniků s maximálním důrazem na potřeby zákazníka.


Reference

Naše balicí stroje a balicí linky využívají například:

  • Foxconn CZ

  • DHL

  • NOWACO

  • Fatra, a.s.

  • HARTMANN-RICO

  • Automotive Lighting

  • DATART

  • GEIS

  • Hamé

  • US STEEL

Pro více informací o našich strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 720 934 593 (Čechy).

 Další informace naleznete také na www.strojenabaleni.cz