Medaile pro SK TART MS

17.3.2015

O víkendu 14. - 15. 3. 2015 proběhlo Mistrovství České republiky v moderní gymnastice. Ziskem jedenácti medailí z dvanácti možných potvrdil náš klub SK TART Moravska Slávia dominantní postavení v tomto sportu. Monika Míčková nenašla přemožitelku v žádné disciplíně a získala všechny čtyři zlaté medaile. Více informací na www.sktartmsbrno.cz/.

Naše závodnice ovládly MČR

9.6.2014

Ve dnech 21. a 22. června se konalo Mistrovství České republiky v moderní gymnastice. Obrovský úspěch zaznamenaly závodnice našeho klubu SK TART Moravská Slavia, když získaly čtrnáct cenných kovů z patnácti možných. Gratulujeme! Výsledková listina a fotografie z MČR.

Baby TART Cup 19. 4. 2014

25.4.2014

V sobotu 19.4.2014 pořádal náš oddíl Baby TART Cup určený pro naděje od nejmladších po starší. Závodilo se ve čtyřech kategoriích. Všechna naše děvčátka podala maximální výkon a obsadila velmi pěkné pozice při vyhlašování výsledků. Závodnicím gratulujeme! Děkujeme všem sponzorům a rodičům za pomoc při organizaci závodu!

18.4.2013

Zásluhou Moniky Míčkové získal klub SK TART MS všechny zalté medaile na MIstrovství ČR v moderní gymnastice.

O víkendu 13. - 14. dubna proběhlo v Brně Mistrovství ČR v moderní gymnastice, na kterém členky klubu SK TART MS Brno vybojovaly obrovský úspěch. Vynikající Vítězky Mistrovství ČR v moderní gymnasticevýkony předvedla Monika Míčková, která se stala Mistryní ČR jak ve víceboji, tak ve finále, a získala všech pět titulů. Úspěch SK TART podtrhla Veronika Hegrová třetím místem ve víceboji a 2 stříbrnými a 2 bronzovými medailemi ve finále.

Podívejte se na video záznam

Podívejte se na fotogalerii

Úspěch na Grand Prix v Brně

Blahopřejene naší seniorce Monice Míčkové k úspěchu ve finále GRAND PRIX Brno 2012!
Ve finále s míčem se umístila na 2. místě, ve finále s obručí na 3. místě, ve finále s kuželi na 6. místě, ve finále se stuhou na 4. místě!

Blahopřejene naší seniorce Nataly Hamříkové k úspěchu ve finále GRAND PRIX Brno 2012!
Ve finále s míčem se umístila na 7. místě!

Blahopřejene naší juniorce Le Thi Mai Huong k úspěchu ve finále GRAND

PRIX Brno - CEFTA CUP 2012!
Ve finále s obručí se umístila na 3. místě, ve finále s míčem na 7. místě, ve finále s libovolným náčiním na 5. místě !

Výsledky finále seniorek GRAND PRIX Brno - 4.11. 2012 .
Výsledky finále juniorek GRAND PRIX Brno - CEFTA CUP - 4.11. 2012

Záznam GRAND PRIX najdete na:

GRAND PRIX 2012/CEFTA Cup

Brno bylo posedmé za sebou vybráno spolu s dalšími světovými metropolemi jako hostitelské město seriálu závodů v moderní gymnastice GRAND PRIX. Tentokrát dokonce bude Brno dějištěm finále celého seriálu. GRAND PRIX se koná Ve dnech 2.-4.11.2012 v Městské hale Vodova Brno ( Vodova 108 )

Sportovní klub SK TART Moravská Slavia Brno, který je pořadatelem finálové série,  bude mít v závodě několik "želízek v ohni".

Držíme palce!!!

SK TART Moravská Slávia "válí"

Moderní gymnastka Monika Míčková z týmu SK TART Moravská Slavia Brno získala všechny tituly na mistrovství České republiky v Liptovském Mikuláši. Na společném šampionátu českých a slovenských gymnastek vyhrála víceboj s náskokem téměř deseti bodů před oddílovou kolegyní Nataly Hamříkovou a posbírala i všechna prvenství za finálová cvičení s jednotlivým náčiním. „Prošla celým vícebojem bez jediného zakolísání a byla výraznou osobností šampionátu,“ řekla předsedkyně Českého svazu moderní gymnastiky Blanka Mlejnková. Ve finálových sestavách s míčem a obručí narušila suverenitu brněnských závodnic Tereza Wágnerová, která vybojovala stříbrné medaile za cvičení s míčem a obručí.